Türkiye’nin önde gelen SEO ajanslarından biri olan Webtures, çıkardığı 2 SEO kitabıyla da rekor satış yakaladı.
“Uzmanından SEO” kitabı 16. baskıya “Sorularla SEO” kitabı ise 11. baskıya ulaşarak büyük bir başarı elde etti . Teknik bir kitap olmasına rağmen birçok romanı geride bırakan performans sergileyen kitaplar yoğun istek üzerine yeniden baskıya verilecek. Türkiye’de eşsiz bir başarı yakalayan firma, SEO Hocası platformuyla başladığı bu macerada SEO kitaplarıyla da herkese SEO öğretme noktasında büyük katkılar sağlıyor.
Peki Webtures kurucusu Kaan Gülten’in kaleme aldığı bu kitaplarda, ne gibi bilgiler yer alıyor?

Sorularla SEO 11. Baský

Sorularla SEO
Birçok sanal ve basılı kaynakta SEO hakkında binlerce bilgi verilmektedir. Ancak bu bilgi ve tekniklerin doğruluğu her zaman mümkün olmadığı gibi, pratiğe dökülmesi de oldukça zordur. Birçok kaynağın aksine bu kitapla, Sektörde aktif olarak bulunan web sitesi sahipleri, webmasterlar ve SEO uzmanlarının en sık karşılaştığı sorunlara, uygulanabilir çözümler üretilmektedir. Sorularla SEO kitabı, arama motorlarının beynini okumak ve onların iç dünyasına ışık tutmak açısından da önemli bir kaynak niteliğindedir. SEO çalışmalarında yer alan tüm adımların, neden sonuç ilişkisi kapsamında değerlendirildiği, tamamen etik ve ahlaki temellere dayanarak bilgilerin verildiği bu kitapla, en verimli ve kalıcı SEO çalışmaları için ipuçları anlatılmaktadır.
Uzmanýndan SEO 16. Baský
Uzmanından SEO
Bu kitap, web dünyasının gelişiminde en önemli nokta olan SEO konusunda Türkiye’nin bu gelişime uyum sağlaması ve bu konudaki eksik bilgilerin yerini doldurmak üzere yazılmıştır. Türkiye’deki SEO çalışmaların yabancı kaynaklara bağlı olması, SEO gelişimindeki ivmeyi düşürmüş, sektörde çalışmaların daha kısıtlı kalması ve yanlış uygulamaların doğmasına sebep olmuştur. Türkiye’de yanlış bilinen ve uygulanan tüm yöntemleri ortadan kaldırmak amacıyla başlattığımız SEOhocasi.com projesinin ikinci ayağı olan SEO kitabı, SEO çalışmalarında doğruluk ve dürüstlük ilkesi ile sonuca odaklanarak başarının kısa bir sürede elde edilebileceğinin örneği olmaktadır. Bu bağlamda kitap içerisinde Site içi ve site dışı tüm SEO bilgilerine detaylı bir şekilde yer verilmiştir. Kitapta hem SEO’ya yeni ilgi duyanlar için genel ve sade anlatımlar hem ileri seviye SEO öğrenmek isteyenler için detaylı teknik bilgiler bulunmaktadır.

Bu alana reklam verebilirsiniz!