250 x 250 Reklam Alanı

Institute of Electrical and Electronics Engineers, kısaca IEEE (aytribıli), 1884 yılından beri faaliyet gösteren; mühendis, bilim insanı ve öğrencilerin oluşturduğu dünyanın en geniş teknik topluluğudur. Bu topluluğa 1992 yılında İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi’nde kurularak dahil olan IEEE İTÜ Öğrenci Kolu 7 Mayıs 2016’da ilkini gerçekleştireceği teknoloji konferansını İTÜ Maçka Kampüsü, İşletme Fakültesi’nde düzenleyecek. 

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı, Türkiye ve Dünya’da teknolojinin geldiği konumu ve gelecek hedeflerini sektörün önemli isimlerinden keşfetmeyi, teknolojinin standartlarını belirleyecek mühendisleri Türkiye’den çıkarmak için inovasyonun sınırlarını kaldırarak sıra dışı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

General Electric, Argela, SAP, Qualist ve Linkedin “Endüstri 4.0”, Nokia “Akıllı Şehirler”, HERE “Akıllı Arabalar”, Codemodeon ve VR First BAU “Sanal Gerçeklik”, Garanti Teknoloji “Finansal Teknoloji” ve Bilge Adam ise “Büyük Veri” konularında konferanslar vererek destek olacakları bu etkinliğe bu konuda meraklı tüm arkadaşların katılamsında fayda var.

Ayrıca etkinlikte “HERE Javascript API ile Web Uygulaması Geliştirme” ve “Bootstrap ile Responsive Design” konularında workshop düzenlenecek ve böylece eğitimler ile merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olabilir, pratikler de yapabilirsiniz.

Konferansta HERE Maps, Qualist, İTÜNOVA TTO, Garanti Teknoloji ve Bilge Adam sponsor olarak yer alıyor ve ayrıca biz de Webtekno ailesi olarak bu güzel ve başarılı olacağından emin olduğumuz etkinliğe medya sponsoru olarak desteklemekteyiz.

Sonunda etkinlik adına katılımcılara sertifika verileceğini belirtip özellikle etkinlikte katılım şartı olmadan ücretsiz olduğunu da belirtelim. Eğer bu etkinlik ilginizi çektiyse buradan resmi sitesine ulaşarak tüm detayları görebilirsiniz.

Alıntı.Webtekno

Bu alana reklam verebilirsiniz!