250 x 250 Reklam Alanı

Günümüzde önemi iyice artan YouTube kanalları neticesinde birçok genç arkadaşımız bu girişimi denemeye başladı. Aynı zamanda birçok Facebook ya da Twitter sayfaları açan kullanıcılar için tanınmak amacıyla bir logoya sahip olmaları gerekiyor. Ancak logo yapım işleri de öyle kolay şeyler değil. Profesyonel çalışmalar gerektirmekte.

Fakat Logaster isimli site üzerinden dilerseniz rahatlıkla kendinize, şirketinize ya da kanalınıza bir logo yaratabilirsiniz. Burada bulunan adrese girerek “Crate logo for free” yazısına tıklayarak başlayacağınız işlem ile dilediğiniz şekilde kendinize logo yapabileceksiniz.

Aynı zamanda siteniz için bir favicon, ya da bir kartvizit gibi seçenekler de sunan Logaster, benzeri birçok siteden daha kullanışlı olmasıyla dikkat çekmekte. Yukarıdaki açılan sayfada Your Company Name kısmından kanal ya da kendi adınızı, yani logo yapmak istediğiniz şeye ait isim bilgisini girin, ardından Choose Your Activity Type yazan bölümden ise projenizin hangi alanda olduğuna yönelik bir seçim yapabilirsiniz.

Daha sonra karşınıza çıkacak yüzlerce logo arasından yapacağınız seçim ile Birsonraki adımda logonuzu düzenleyebilirsiniz. En sonunda hazır olduğunda ise kendinize örnek olarak Logaster watermarkı bulunan küçük versiyonunu ya da 10-35 Dolar arasında değişen fiyatlarla büyük hallerine sahip olabilirsiniz.

Kaynak : Webtekno

Bu alana reklam verebilirsiniz!