250 x 250 Reklam Alanı

Yerli üreticilerimizden biri olan Casper, Via adını verdiği akıllı telefon serisine uygun fiyatına rağmen parmak izi okuyucusu ve 4.5G desteği gibi detaylara sahip olan yeni telefonunu da ekledi.

Casper Via E1 model adını alan telefon tasarımsal olarak da oldukça şık duruyorken boyut olarak 5 inç ile genel kitleye hitap edecek ortalama bir tercih yapıldığı görülüyor. Uygun fiyat bandında önemli çekişmelere dahil olacak olan Via E1, Via M1’den sonra gelen yeni bir Casper telefonu oluyor.

Teknik özelliklerine gelecek olursak 5 inç HD IPS LCD ekrana sahip olan Via E1, 4 çekirdekli MediaTek MT6735 çipseti ve Mali-T720 grafik işlem birimi bulunuyor. 16GB depolama alanı MicroSD kart ile arttırılabilirken 2GB RAM desteği sunan cihazda 8MP arka ve 5MP ön kamera yer almakta. Cat 4 bandında 4.5G desteği, 0,402 W/Kg SAR değeri ve 2500mAh bataryaya sahip olan Casper Via E1 genel manada fena olmayan özelliklere saihp.

Bunun yanı sıra fiyat olarak 749TL seçilen cihaz bu fiyat bandındaki telefonlara göre ortalama bir performans gösterecek gibi dururken bu bantta 4.5G desteği ve bulundurduğu parmak izi okuyucusu ile ön plana çıkacak.

Kaynak : Webtekno

Bu alana reklam verebilirsiniz!