250 x 250 Reklam Alanı

PlayStation’ın önemli özel serilerinden olan Uncharted’ın son çıkacak oyunu Uncharted 4: A Thief’s End (Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu), çıkışına 3 gün kala PS4’e gelen ve ilk 3 Uncharted oyununu yeni nesil konsollara taşıyan Uncharted: The Nathan Drake Collection’ın ardından bir de Android ve iOS için mobil oyun hamlesi ile mobil platforma geliyor.

PlayStation Mobile ekibi tarafından geliştirilen ve bulmaca çözme bazlı olan Uncharted: Fortune Hunter, kalan 2-3 günde vakit geçirmenizde önemli rol oynayabilir.

Grafik kalitesi bakımından oldukça iyi olan Uncharted: Fortune Hunter’da da tabiki karakterimiz Nathan olarak karşımıza çıkıyor. Sully ile güzel ve hoşunuza gidecek konuşmalara yer verilmiş olan oyunda bulmacaları çözmek de oldukça zevkli. Tamamen ücretszi olan yapımda oyun için satın almalar mevcut olsa da hiç para vermeden bunları kazanabilmeniz de önemli bir artı.

Hiç Uncharted oynamamış kişilerin bile rahatlıkla oynayabileceği, oldukça sevecekleri yapım olan Uncharted: Fortune Hunter’ı aşağıdaki bağlantılardan Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz. Uncharted 4: A Thief’s End ya da ülkemizdeki adıyla Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nu ise %100 Türkçe dublajlı dil desteği ile 189TL dijital, 223TL Digital Deluxe versiyonu ile satın alabilirsiniz.
 
Kaynak : Webtekno

Bu alana reklam verebilirsiniz!