250 x 250 Reklam Alanı

Çoğu zaman kısa süreli ve olağanüstü seviyelerde kampanyalar görmüştük. Milyarlık telefonları birkaç liraya satıdığı bu tarz kampanyalardan belki de en büyüğü şu anda Amerikan teknoloji mağazası BestBuy tarafından yapılıyor. Harbiden adına uygun bir şekilde en iyi fiyat sunan BestBuy’da şu anda sadece 1 Dolar fiyat etiketiyle iPhone 6S, iPhone 6, Samsung Galaxy S6, LG G4 gibi birçok telefonun satışı gerçekleştirilmekte.

Aynı zamanda 2 gün içinde ücretsiz kargo fırsatı da sunan BestBuy’ın bu kampanyası tabiki unlock olarak bilinen herhangi bir operatöre bağlı telefonlar için değil. Verizon, AT&T ve Sprint gibi Amerikan operatörleri ile yapılacak 2 yıllık kontrat karşılığında verilen bu cihazlar için şu anda özellikle iPhone 6S için büyük ilgi olduğu belirtiliyor.

Tabii bu indirimler sadece bu kadar da değil. Binlerce telefon, tablet ve teknolojik ürünlerde de herhangi bir tahhüt gereği olmadan satın alabileceğiniz cihazlar bulunan BestBuy’ın bu kampanyası şu anda ABD’nin en çok konuşulan kampanyası olarak geçiyor. (İnsan bi içinden “Ahh bee ABD’de olmak vardı diye geçirniyor değil hani) Normalde 2 yıllık kontrat karşılığında 100-200 Dolar arasında bir fiyat biçilen bu telefonlar için şu anda sadece 1 Dolar verilmiş olması bile büyük bir kampanya olmasına yetiyor. Yani klasik olarak TL bazında konuşursak 600TL civarında 2 yıllık kontratla alabileceğiniz iPhone 6S şu anda 3TL gibi bir fiyatla satılıyor olması gerçekten ciddi bir kampanya haline geliyor.

Bu alana reklam verebilirsiniz!