250 x 250 Reklam Alanı

Samsung’un Unpacked etkinliğiyle duyuracağı yeni akıllı telefon modeli Galaxy S7 Edge, Duabili online alışveriş sitesi Dubizzle sitesi üzerinden bir gün süreyle satışa sunuldu.

Aradan geçen bir günün ardından cihazın satış ilanları kaldırılmış olsa da kutuları dahil olmak üzere cihazlar net bir şekilde görülebiliyor.

İlanda Galaxy S7 4200 AED (3385 TL), Galaxy S7 Edge de 4500 AED (3650 TL) etiket fiyatlarıyla satışa sunulmuş. Bir gün sonra kaldırılan ilan, muhtemelen ilanı açan kullanıcıyla birlikte Dubizzle sitesinin başını fena ağrıtacak.

Kutunun içeriğine baktığımızda sol üst kısımda bir adet şarj cihazı, sağında da kulaklığın olduğu kutuyu görüyoruz. Sol alt kısımda ise USB kablosu ve -büyük ihtimalle- diğer telefonların şarj edilmesini sağlayacak bir cihaz bulunuyor. Bunu, tıpkı Lenovo Vibe P1’deki gibi başka telefonların şarj edilme özelliği gibi düşünebiliriz. (hatta USB Type-C bile olabilir, sonuçta 3600mAh bataryanın muhakkak bir şekilde ekmeği yenecek) Tekrar belirtelim, yaptığımız yorumlar tamamen ‘olabilirlik’ üzerine.

Durumlar böyle arkadaşlar, en azından fiyatı ve kutu içerisindeki malzemeler hakkında ufak tefek fikir sahibi olmuş olduk. 

Kaynak :webtekno

Bu alana reklam verebilirsiniz!